Zespół

Nazywam się Maciej Marciniak i jestem właścicielem firmy Compact, która dostarcza system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem enova365. System ten poprawia funkcjonowanie każdej firmy zatrudniającej pracowników w obszarach: kadry i płace; księgowość; handel; CRM; workflow.

Okruchy historii

Droga do miejsca, w którym obecnie znajduje się firma Compact rozpoczęła się w 1999 roku. Wtedy zrezygnowałem z pracy na etacie i podjąłem decyzję o rozpoczęciu przygody z własnym biznesem. Przygody, która szczęśliwie trwa do dzisiaj.

Początkowo profil działalności firmy odbiegał od dzisiejszego i skupiał się na serwisowaniu sprzętu komputerowego i kas fiskalnych. Był to czas poznawania rynku i zdobywania doświadczenia, które wzmacniało moją pozycję samodzielnego przedsiębiorcy.

Pierwsze wdrożenie systemu zarządzania firmą ERP, dokonane pod szyldem firmy Compact, miało miejsce w 2004 roku. Wtedy nawiązałem współpracę z firmą Comarch – ówczesnym liderem na rynku oprogramowania dla firm w Polsce.

Epoka enovy

System enova365, z którym związany jestem do dziś, poznałem w 2006 roku. Był to okres dynamicznego rozwoju produktu i zdobywania polskiego rynku oprogramowania dla firm.

Przełomowy dla rozwoju mojej firmy okazał się rok 2007, w którym miało miejsce pierwsze duże wdrożenie systemu enova365. Dla mnie szczególnie ważne, gdyż przeprowadzone przeze mnie własnymi siłami. Był to dla mnie okres intensywnej pracy, poznawania produktu, obserwacji oprogramowania i jego testowania. Intensywna praca z tym programem przekonała mnie, że jest to najlepsze rozwiązanie wspomagające zarządzanie firmą dostępne na rynku polskim.

Ludzie

W tamtym okresie zrozumiałem, że do rozwoju firmy potrzebni są ludzie, którzy tak jak ja będą w 100% zaangażowani w każde kolejne wdrożenie. Udało mi się zbudować zespół specjalistów – ludzi wielozadaniowych, którzy pomagają klientom nie tylko w momencie wdrażania oprogramowania, ale także w trakcie jego wieloletniego użytkowania.

Logo enova365

Nasz zespół dostarcza system zarządzania, który usprawnia codzienne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Za każdym razem rozwiązania systemu enova365 dostosowujemy do specyfiki konkretnej firmy i rodzaju prowadzonej przez nią działalności.

Umów się z nami na spotkanie

Jeżeli chcesz współpracować z naszym zespołem, napisz do nas na adres . Umówimy się na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy funkcjonalności systemu i wspólnie zastanowimy się, które będą najbardziej optymalne dla Twojego biznesu.